2 Ocak 2009 Cuma

Hoşçakal lacivert merhaba yeşil

Yeni yıla girilirken geçmiş yılın tüm başarısızlıkları, hayalkırıklıkları bir kenera konup gelecek yılın bize neleri getirmesi isteniyorsa ona yönelik planlar yapılıp dilekler dilenir. Bu oyuna hiç tereddütsüz koşa koşa katılan biri karşınızda ;)

Her yıl gibi bu yıl da yeni bi cep ajandası alıp önemli günlerin notlarını yazdım.Bu ajandaları çok severim detaya yer yoktur en fazla kısa kısa notlar alabilirsiniz. Gidilecek tiyatronun tarihini, buluşma günlerini, doktor randevularını,banka işlemlerini, doğum günlerini falan.Benim gibi evdeki acayip kokunun sebebinin bir hayvan ölüsü olabileceğinden kuşkulanarak yardımcı kadını çağırıp fırındaki karnıbahar fosili ile karşılaşıyorsanız tarih unutmamak o tarihin neye işaret ettiğini bilmekten önemli oluyorsa bu ajandalar en iyi arkadaşınız oluyor.En güzeli de sayfalarını karıştırdığınızda o günü, ne yaptığınızı gerçekten hatırlamanızdır.
Neyse 2008 yılı ajandam lacivertti son sayfasındaki hedefler bölümünde ise yazılı olanlar 10 kilo vermek, seramik bölümünü kazanmak ve derinliği olan bir erkekti. Sonuç ne dersiniz 10 kilonun üzerine 5 kilo daha koydum, seramik hayallerimi rafa kaldırıp ihracat departmanında çalışmaya başladım öteki için ise yorum yapmayacağım sanırım o benim değil butün insanlığın hedefi :p
Bu yılki ajandam yeşil bakalım nelerin notları alınacak. Dilekler pek değişmiyor ne de olsa biz kendimizde devrim değil anca evrim yapabiliyoruz.
Beraber yaşayıp göreceğiz şimdiden meraklanıp heveslendim.
Hoşçakal lacivert merhaba yeşil ;)

1 yorum:

  1. ya hani aaa yeşilin bi etkisini görelim yaz artık aaaa :))

    YanıtlaSil